Yhteystiedot

Hallitus 2020 ja muut vastuuhenkilöt

 

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja

Erkki Mattila

erkki.mattila2@hotmail.com

040-7515903

Varapuheenjohtaja

Hanna Ropanen

hanna.ropanen@gmail.com

040-7228819

Taloudenhoitaja,
ohjelmavastaava

Kaija
Temmilä

kaija.temmila@outlook.com

050-3084502

Sihteeri, varalla

Ritva Vainioritvavainio63@gmail.com040-7205518

Ohjelmavastaava

Irma Lumen-Nurminen

irma.anneli.lu@gmail.com

040-7671645

Pelivastaava

Jorma Laukka

jorma.laukka@gmail.com

040-3720223

Sihteeri, ohjelmavastaava, käsityökerho

Irma Lumen-Nurminen

irma.anneli.lu@gmail.com

040-7671645

 

Pentti Killinen

pentti.killinen@pp.inet.fi040-7347464
 

Kyllikki Broberg

 040-5953061

 

Marja- Leena Leivoja, hallituksen varajäsen, emäntä Halkia, mat.lei@hotmail.com, 040-1954525

Ingegerd Mattila, hallituksen varajäsen, emäntä Laukkoski, erkki.mattila2@hotmail.com, 0400-606223

Eila Honkanen, emäntä Halkia, eila.honkanen@gmail.com, 040-7255443

Margareta Kauno, emäntä Laukkoski, margareta.kauno@pp.inet.fi, 040-7169777

 

Kunnalliset luottamustehtävät:

 

Matti Leivoja, Ikäihmisten neuvosto, 040-5170252, mat.lei@hotmail.com

Asta Tervo, Ikäihmisten neuvoston varajäsen, 050-3681109, asta.tervo@gmail.com

Jorma Laukka, valtuusto ja kunnanhallitus

 

 


Ota yhteyttä

*
*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Pornaisten Eläkkeensaajat ry

Metsä-Kalkintie 44

07150 Laukkoski

Pankkitili FI85 5013 0020 0507 73